Sitemenu

zaterdag 6 juni 2020
left
content-main

Swiss Expo Lausanne editie 2012

geweldige reportage door veeteeltfotograaf

wat een zuiver beeld van deze hoogstaande keuring,waar naar vehouding ook redelijk veel hollanders waren en wat een veelal beste uiers zo te zien op de plaatjes!!
  • Linten voor de reekswinnaars op de Swiss Expo in Lausanne
    Linten
  • Ruegruet Joyboy Minapolis van Reto Flury uit Aeschi meteen op kop in de eerste reeks junioren roodbont
    Ruegruet Joyboy Minapolis
  • Waalse Elisa l’Herbagère (v. Touchdown) van familie Moureaux uit Flavion verdienstelijk tweede na Gémina (v. Ralstorm) van Everdes Holstein uit Echarlens
    Elisa l’Herbagère
  • De breed en hoog geuierde Touchdowntelg Elisa l’Herbagère wint uiertitel voor de Joyboytelg Minapolis
    Uiertitel voor Elisa l’Herbagère
  • Rechts: Minapolis (v. Joyboy) haalt het kampioenschap jong binnen vóór Gémina (v. Ralstorm) en Felsbrook (v. Rocco) van Alex Gobeli uit Sannen
    Minapolis (v. Joyboy)
  • La Waebera Acme Sublime komt op kop bij de eerste reeks senioren roodbont
    La Waebera Acme Sublime
  • Klasbakken met stuk voor stuk uitstekend aangehechte uiers op één rij bij het verkiezen van de beste uier
    Klasbakken
  • Beste uier en reserve beste uier oud: Sublime (rechts) vóór Océanie (v. Glacier), twee keer van La Waebera van Michel Clément uit le Mouret
    Uierkampioenen oud
  • Terwijl alle reekswinnaars toekijken kiest jurylid Roger Frossard de roodbontkampioen uit de vijf finalisten
    Jury kiest roodbontkampioen
  • Sublime rechts in beeld met daarachter Schuwey Classic Roxy, respectievelijk kampioene en reservekampioene roodbont
    Kampioene en reservekampioene roodbont
  • Belgisch jurylid Alain Hogge keurt, wikt en weegt zijn beslissingen op de Swiss Expo in Lausanne
    Keuren zwartbont
  • Piller Shottle Excellence van Piller Holstein uit Poliez-le-Grand op kop van de eerste reeks jonge koeien
    Piller Shottle Excellence
  • De titelkandidates voor beste uier netjes naast elkaar opgesteld kort voor de selectie van de laatste vijf
    Kandidates beste uier
  • Shottledochter Excellence (rechts) wint de uiertitel met in haar schaduw Holstein Papaux Stormatic Jackie van het fokbedrijf Papaux-Currat uit Les Ecasseys
    Uierkampioene Excellence
  • Op barstensvolle tribunes aanschouwde het publiek het uitzoeken van de vijf finalisten voor de zwartbonte juniortitel
    Volle tribunes
  • De Franse Goldwyndochter DS Diode van Hubert De Saint Jean uit Visseiche uitstekend gepresenteerd
    DS Diode
  • De juniorentitel gaat met Diode (rechts) naar Frankrijk, Excellence (midden) pakt de reservetitel
    Juniortitel voor Diode
  • De topreeks bij de oudere koeien: Irontelg O’Kalibra van GS Alliance en Pat Conroy verslaat Roydochter Beauty van Marc en Erhard Junker uit Iffwill
    Topreeks oudere koeien
  • Kampioene en reservekampioene beste uier: O’Kalibra (rechts) en Beauty
    Beste uier
  • Klasbakken van het hoogste niveau: de reekswinnaars onder de zwartbonte senioren met veel zorg gepresenteerd
    Reekswinnaars zwartbonte senioren
  • Irondochter O’Kalibra, kampioene oudere koeien zwartbont en algemeen kampioen in Lausanne
    Irondochter O’Kalibra kampioene
right