Sitemenu

vrijdag 21 februari 2020
content-main

Nederlandse zwartbonte koeien vanaf 90 punten en vaarzen vanaf 89 punten

Koeien op zwartbontbasis vanaf 90 punten algemeen voorkomen (1 september 2009-31 augustus 2010) en vaarzen op zwartbontbasis vanaf 89 punten algemeen voorkomen (1 september 2009-31 augustus 2010).

 

Koeien

naam

geb.dat.

vader

m.vader

frame

rob.

uier

ben.

av

eigenaar, woonplaats

Wilhelmina 358

04-'01

Juror

Lucky Leo

95

95

94

92

94

T. van Dijk, Giessenburg

Spirit Precilla

06-'05

Spirit

Storm

90

90

94

92

92

T. van Vliet, Nieuwlande

Vink Kroontje 253

04-'94

Storm

Stardust

89

94

94

90

92

A. B. Vink, Ottoland

Bons-Holsteins Dikkie 145

03-'04

Starleader

Juror

94

94

92

89

92

mts. Bons-Plooij, Ottoland

James Dumbria

01-'03

James

Stardom

94

94

92

86

92

H. en J. Tijhuis, Hooghalen

Jansje 374

07-'04

Zicostar

Mtoto

91

95

91

92

92

fa. De Groot, Everdingen

Alpha

08-'05

Igniter

Stormatic

92

89

94

87

91

G.J. en R. v.d. Haar, Den Velde

Dalenoord Jelte 581

01-'06

Goldwyn

Labelle

88

90

92

93

91

G. J. Dalenoord, Enschede

De Wijde Blik Liberty

03-'04

Bond

Lord Lily

93

91

92

89

91

G. en H.J. Nijman-Ekkelkamp, Stegeren

Annie 137

03-'03

Allen

Rudolph

91

93

92

88

91

mts. De Jong-Van Eck, Montfoort

Tellingen Esmeralda 26

07-'05

Allen

Storm

90

94

92

88

91

R. J. Krikken, Echten (Dr.)

Hendrika 507

02-'03

Fitlist

Storm

92

89

91

92

91

mts. Boode en Oosten, Holten

Bons-Holsteins Ella 153

07-'05

Allen

Rudolph

92

93

91

90

91

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Grietje 113

06-'02

Proud

Gigh

89

91

90

92

91

mts. Hilhorst-Bokkers, Laag Keppel

Lena 19

09-'05

Fieldhouse

Raven

91

89

90

91

91

J. de Vries, Boyl

Hellen 585

02-'06

Goldwyn

Norik

90

92

90

91

91

J. de Vries, Boyl

Hol-Stiens Fayola

09-'05

Shottle

Jocko

91

94

90

90

91

Hol-Stiens, Stiens

Truus 4100

01-'04

Champion

Ideal

91

92

90

90

91

M. B. G. Brugman, Loenen (Gld.)

Future Dream H. Sonja 134

11-'05

Goldwyn

Progress

93

92

90

88

91

J. Wijnker, Avenhorn

Willy 86

02-'05

Jesther

Design

90

92

89

92

91

J. de Vries, Boyl

Glinzer Betje 30

06-'99

Strateeg

Greetje's Jonah

92

92

88

92

91

mts. Vos-Dijkstra, Godlinze

Corrie 666

01-'03

Nobel

Design

88

88

93

90

90

mts. Werners-Paarhuis, Ruinerwold

Hbc Julia

06-'04

Talent

Approval

88

87

93

88

90

Schep Holsteins Holland BV, Bergambacht

Dalenoord Klara 186

12-'05

Talent

Income

90

90

93

87

90

G. J. Dalenoord, Enschede

Venus

06-'04

Merchant

Lee

89

90

93

87

90

H. J. en J. Bouwmeester-Stegink, Lochem

Falkena Bertha 188

12-'04

Harry

Crimson

90

92

93

86

90

H. J. Vernooy, Oosterwolde (Fr.)

Vendairy Classe 4

12-'05

Shottle

Champion

90

88

93

86

90

J. L. W. M. v.d. Ven, Vinkel

Bicc Albertje 142

10-'02

Allen

Supersire

86

89

92

91

90

mts. Kloosterman-Deinum, Veenwouden

Elsje 392

03-'05

Grandprix

Ronald

90

87

92

90

90

Heida Melkveebedrijf BV, Lelystad

Rivervalley Roylane Daisy 1

01-'03

Roy

Outside

87

89

92

90

90

Melkveebedrijf Strik vof, Brakel

Hilda 111

04-'02

Laurenzo

Lord Lily

91

90

92

87

90

R. van der Veen, Thesinge

Barnkamper Marilyn 153

04-'04

Lucente

Ronald

90

92

92

87

90

L., C. en A. de Jong-van Ooijen, Beusichem

Lindsay

08-'05

Titanic

Morty

90

90

92

87

90

mts. Van Beek-Peeters, Breda

Bons-Holsteins Ella 98

06-'97

Lava

Bill

89

90

92

87

90

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Bons-Holsteins Dikkie 148

08-'04

September Storm

Jenison

89

87

91

91

90

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Vink Kroontje 299

02-'06

Allen

Storm

89

87

91

91

90

A. B. Vink, Ottoland

Giessen Opoe 37

12-'04

Startit

Lucky Leo

89

92

91

90

90

T. van Vliet, Nieuwlande

Tellingen Tamara

10-'05

Talent

Morty

87

90

91

90

90

R. J. Krikken, Echten (Dr.)

Bons-Holsteins Aaltje 58

11-'04

Terrason

Red Marker

88

91

91

89

90

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Lena 187

09-'97

Celsius

Sunny Boy

92

89

91

88

90

mts. Aalberts-Hoogervorst, Zetten

Giessen Charity 8

07-'05

Canyon

Starleader

91

90

91

88

90

T. van Vliet, Nieuwlande

Pita 25

06-'00

Lord Lily

Rolls

88

92

91

88

90

J. en C. Stuij, Bleskensgraaf

Geertje 266

02-'05

Allen

DJ

89

91

91

88

90

mts. Van Dooren, Terschuur

Pietje 121

08-'04

Fitlist

Lord Lily

92

89

91

87

90

mts. Sneller-De Leeuw, Zwolle

Falkena Foekje 176

12-'05

Goldwyn

Dustin

91

90

91

87

90

H. J. Vernooy, Oosterwolde (Fr.)

Ingrid 99

01-'04

Lucky Leo

Boulet Charles

89

91

91

87

90

mts. De Jong-Van Eck, Montfoort

Bets 100

12-'04

Laurenzo

Kobus

92

92

91

86

90

J. Kraaij, Landsmeer

Marie 293

12-'02

Lord Lily

Ronald

90

91

91

86

90

D. G. Pelleboer, Ijsselmuiden

K&L Lh Jenny

07-'03

Lheros

Winchester

92

94

91

85

90

W. N. Pon-Koepon, Feerwerd

Dalenoord Jelte 565

06-'05

Hole in One

Cash

91

91

90

90

90

G. J. Dalenoord, Enschede

De Adelaar Annette 20

10-'04

Starleader

Storm

89

91

90

90

90

vof Reijm, Streefkerk

Koepon Jaspr Regenia 3

07-'05

Jasper

Stormatic

88

91

90

90

90

W. N. Pon-Koepon, Feerwerd

Hbc Iota 3

01-'06

Goldwyn

Juror

87

91

90

90

90

Schep Holsteins Holland BV, Bergambacht

Karolina 45

11-'03

Allen

-

86

91

90

90

90

mts. Huijzer-Noordergra, Nieuw Lekkerland

Vink Betje 137

10-'01

Emerson

Sunny Boy

92

90

90

89

90

A. B. Vink, Ottoland

Hennie 302

07-'06

Goldwyn

Skywalker

91

92

90

89

90

J. de Vries, Boyl

Beeze Roza 17

01-'05

Taco

Addison

91

87

90

89

90

M. van der Kamp, Dalfsen

Geertje 466

09-'05

Allen

Arpagone

90

93

90

89

90

T. van Dijk, Giessenburg

Koepon Adam Feikje 3

12-'04

Adam

Shark

92

92

90

88

90

W. N. Pon-Koepon, Feerwerd

Luzanna 121

09-'04

Champion

Progetto

92

92

90

88

90

fa. De Groot, Everdingen

Bons-Holsteins Aaltje 56

08-'03

Empire

F16

91

90

90

88

90

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Mina 385

10-'03

Hunter

Cash

89

91

90

88

90

mts. Puttenstein, Kamperveen

Aagje 168

11-'02

Osmond

Leviate

92

92

90

87

90

J. C. Stuij, Giessenburg

New Moore Tini

09-'05

T-Derek

Design

92

91

90

87

90

mts. Withaar-Broekman-Prent, Nijeveen

Hendrika 24

12-'05

Starleader

Roy

91

92

90

87

90

A. A. M. Verwaijen, Beilen

Tellingen Esmeralda 27

07-'05

Allen

Storm

90

92

90

87

90

R. J. Krikken, Echten (Dr.)

De Winkels Koba 49

08-'04

Tribute

Charisma

90

90

90

87

90

H. G. J. van Driel, Hedel

Utah

08-'03

Champion

Lee

92

93

90

86

90

H. J. en J. Bouwmeester-Stegink, Lochem

New Moore Raletta

11-'05

Talent

Design

87

90

89

92

90

mts. Withaar-Broekman-Prent, Nijeveen

Neeltje 138

04-'95

Celsius

Tops

90

89

89

91

90

J. A. J. M. de Hoon, Galder

Hbc Friola 7

07-'06

Damion

Emerson

90

88

89

91

90

BV Ii Schep Holsteins Fr., Zandhuizen

Hennie 300

12-'05

Mr Sam

Patron

92

93

89

90

90

J. de Vries, Boyl

Lize 773

02-'03

Piet 123

Design

90

92

89

90

90

mts. Werners-Paarhuis, Ruinerwold

Vera 723

03-'01

Storm

Nick Al

90

89

89

90

90

M. J. M. Vriend, Zuidermeer

Bons-Holsteins Koba 155

06-'02

New Jersey

Sunny Boy

89

92

89

90

90

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Lena 67

11-'05

Tribute

Rudolph

92

90

89

89

90

mts. Reitsma-Kloosterma, Broeksterwoude

Himster Olga

09-'03

Grandprix

Juror

90

92

89

89

90

mts. Stellingwerff, Workum

Wekken-Holstein Jos 27

01-'04

Fitlist

Flip

91

93

89

88

90

C. J. van der Wekken, Maasdam

Bons-Holsteins Dikkie 152

05-'05

Storm

Terrason

90

91

88

92

90

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Future Dream H. Sonja 130

11-'04

Lord Lily

Progress

89

93

88

92

90

J. Wijnker, Avenhorn

Bicc Hiltje 968

10-'02

Boss Iron

Atreius

88

89

88

92

90

mts. Kloosterman-Deinum, Veenwouden

Magnolia 1

10-'03

Prelude

Leadman

88

89

88

92

90

L. G. M. van Vegchel, Ysselsteyn (Lb.)

Eibeltje 146

07-'03

Roy

Sunny Boy

92

91

88

91

90

mts. Barendregt, Kommerzyl

Jaantje 110

11-'05

Duplex

Boss Iron

89

91

88

91

90

C.M. de Jong, Hoogblokland

Adina

07-'05

Durham

Skychief

93

93

88

90

90

J. de Vries, Boyl

Friso Emma 240

11-'04

Outside

New Jersey

92

90

88

90

90

H. M. van den Berg, Ten Post

Havel

03-'99

Bonatus

Loriot

90

92

88

90

90

H.J.J.H. en S.A.B. Gijmink, Nieuwlande

Venetie 4

06-'05

Strunz

Emerson

90

87

87

93

90

J. de Vries, Boyl

Corrie 203

10-'05

Grandprix

Apollo

92

91

87

91

90

J. E. M. Welles, De Krim

Vink Puk 62

05-'03

Juror

Design

91

93

87

91

90

A. B. Vink, Ottoland

Zuid-Ooster Neeltje 509

10-'04

Allen

Slogan

91

93

87

90

90

mts. Dolstra-Smink, Oosterstreek

Dirndel 27

08-'05

Shottle

Advance

91

93

87

90

90

D.J. en J. Haijtink-Wichers, Lochem

Treintje 294

12-'94

Sunny Boy

Ideal

93

92

86

90

90

Sloot vof, Herwen


Vaarzen

naam

geb.dat.

vader

m.vader

frame

rob.

uier

ben.

av

eigenaar, woonplaats

Holbra Heidi 2

09-'07

Bolton

Mr Sam

89

89

89

88

89

mts. Holmer-Hesselink, Laren (Gld.)

Lijsje 179

08-'07

Tiamo

Starleader

89

89

89

88

89

fa. De Groot, Everdingen

Hbc Shottle Roza

10-'07

Shottle

Champion

89

88

89

88

89

BV II Schep Holsteins Fr., Zandhuizen

Wolfvers Anke 56

12-'06

Duplex

Sunny Boy

89

87

89

88

89

mts. Veurink-Dogger, Stegeren

Veenhuizer Damion Winnie

10-'06

Damion

Jocko

89

89

89

87

89

mts. Uineken, Dalen

Future Dream H. Sijke 3626

11-'07

Survivor

Lord Lily

89

88

89

87

89

J. Wijnker, Avenhorn

Bons-Holsteins Dikkie 161

02-'07

Blitz

Bonatus

89

89

88

88

89

mts. Bons-Plooij, Ottoland