Sitemenu

vrijdag 21 februari 2020
content-main

Nederlandse excellente koeien op zwartbontbasis

Koeien op zwartbontbasis vanaf 90 punten algemeen voorkomen (1 september 2008-31 augustus 2009)

naam

geb.dat.

vader

m.vader

frame

rob.

uier

ben.

av

 

eigenaar, woonplaats

Geertje 289

01-’94

Slingeman 63

Knight

93

95

94

94

94

 

T. van Dijk, Giessenburg

Lena 3

11-’95

Bookie

Royalty

93

94

93

91

93

 

J. en H. de Vries-Groen, Boijl

Truus 3465

04-’96

Ideal

F16

95

92

91

94

93

 

M. Brugman, Loenen (Gld.)

Bons-Holsteins Dikkie 126

08-’99

Fandango

Lem

89

94

94

90

92

 

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Boukje 19

07-’01

Bookie

Quality

91

92

93

91

92

 

J. en H. de Vries-Groen, Boijl

SD Janice

02-’03

James

Lee

92

91

93

90

92

 

mts. Scholten, Nieuw Roden

Bons-Holsteins Koba 152

08-’01

Integrity

Stardust

94

93

93

89

92

 

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Bons-Holsteins Ella 139

01-’03

Boss Iron

Lava

93

96

93

89

92

 

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Koepon Storm Klaske 7

06-’03

Stormatic

Lucky Leo

92

94

93

89

92

 

W. N. Pon-Koepon, Feerwerd

Watermolen Trijntje 410

10-’01

Arpagone

Jed

90

95

92

91

92

 

M. de Groot, Tienhoven (Z.H.)

Drouner Ria 745

06-’03

Allen

Lord Lily

94

91

92

90

92

 

mts. Albring, Drouwenermond

Riebeeck Ida 588

02-’97

Lord Lily

Rocket

93

90

90

93

92

 

G. en A. Ruijter, Ens

Ger 30

12-’91

Sunny Boy

Val King

92

93

90

92

92

 

mts. Kemp, Kortenhoef

Belved Hiawat 2

11-’03

Morty

Durham

88

92

92

91

91

 

mts. Hampsink, Emmer-Compascuum

Geertje 248

03-’02

DJ

Laguna

88

87

92

91

91

 

mts. Van Dooren, Terschuur

Lena 10

02-’02

Benson

Raven

91

88

92

90

91

 

J. en H. de Vries-Groen, Boijl

Leentje 19

04-’93

Blackstar

Chairman

90

92

92

89

91

 

J. en H. de Vries-Groen, Boijl

Bons-Holsteins Koba 167

03-’04

Stormatic

Integrity

92

90

92

88

91

 

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Anna 131

03-’00

Esquimau

Car. Amos

92

93

92

87

91

 

mts. Smelt, Haaksbergen

Vink Dora 222

02-’04

Kronos 85

Juraky

92

92

91

90

91

 

A. B. Vink, Ottoland

Bons-Holsteins Ella 145

09-’04

Lyster

Zicostar

91

92

91

90

91

 

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Geertje 423

09-’02

Lee

Aero Wade

91

93

91

89

91

 

T. van Dijk, Giessenburg

Bons-Holsteins Dikkie 145

03-’04

Starleader

Juror

94

94

91

88

91

 

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Fokje 273

12-’03

Aaron

Starleader

93

91

90

92

91

 

mts. Mulder-Ketelaar, Winsum (Gr.)

Wippie 95

08-’01

D 535 J

Cash

91

93

90

92

91

 

A. J. H. Antonissen, Schijf

Bat Johanna 332

09-’01

Sunny Boy

Horton

89

93

90

92

91

 

mts. Winter, Vriezenveen

Willy 73

07-’02

Rudolph

Bonatus

94

92

90

91

91

 

J. en H. de Vries-Groen, Boijl

Bons-Holsteins Koba 161

05-’03

Lyster

New Jersey

90

93

90

91

91

 

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Marlinda Holst Beatrix 36

03-’98

Sunny Boy

Prelude

92

93

90

90

91

 

mts. Ton-Hoeve, Beets

Betty 4

09-’01

Fatal

Laurel

93

93

90

89

91

 

mts. Talsma, Warga

Jantje 71

11-’01

Design

Lord Lily

91

93

89

91

91

 

J. Swank, Nieuw-Beijerland

Kossinkhoeve Lotti 11

10-’96

Dombinator

Sammy

94

94

88

93

91

 

mts. Te Selle, Winterswijk-Huppel

Hennie 287

03-’02

Donato

Arjan 95

93

94

87

92

91

 

J. en H. de Vries-Groen, Boijl

Wilhelmina 357

10-’02

Allen

Cash

85

91

92

90

90

 

mts. Akkerman, Westbeemster

Stouwdamshof Jacoba 15

01-’99

Rudolph

Lica

89

87

92

90

90

 

fam. Van ‘t Hof, Oosterwolde (Gld.)

Holbra Petra

05-’03

Morty

Durham

90

88

92

89

90

 

mts. Holmer, Laren (Gld.)

Pouwelshoeve Renga 42

09-’03

Dustin

Bestkept

89

90

92

89

90

 

mts. Engberts, Westerhaar-Vr.

Leeuwarder 431

01-’94

Sunny Boy

Aerostar

91

90

92

88

90

 

mts. Sluis-Vestering, Hem

Sjoukje 288

12-’03

Design

Atlantis

90

91

92

87

90

 

D. Zandstra, De Tike

Manna 121

11-’02

Jesther

Winsome

89

92

92

87

90

 

mts. Snellink, Markelo

Jaantje 86

01-’97

Lava

Ideal

89

91

92

87

90

 

C. M. de Jong, Hoogblokland

Geertje 432

06-’03

Leduc

Cash

89

90

92

87

90

 

T. van Dijk, Giessenburg

Frida 85

04-’04

Boss Iron

Cash

89

90

92

87

90

 

J. Swank, Nieuw-Beijerland

Rieb Ida 637

01-’00

Lucky Leo

Jabot

90

93

92

86

90

 

mts. Hoeksma, Westergeest

Louise 363

08-’04

Lucky Mike

Lord Lily

90

92

92

86

90

 

F. C. M. Spithoven, Werkhoven

Hondura

04-’03

Stormatic

Jocko

92

91

91

88

90

 

mts. Lawerman, Hiaure

Jeltje 130

03-’01

San Marco

Design

90

92

91

87

90

 

mts. Talsma, Warga

Reeuwkje 107

02-’01

Slogan

Jabot

90

91

91

87

90

 

mts. Noordenbos, It Heidenskip

Wilhelmina 401

10-’04

James

Jolt

90

90

91

87

90

 

T. van Dijk, Giessenburg

Jansje 345

10-’04

Niveau

Boss Iron

92

92

91

85

90

 

mts. Pellikaan, Meerkerk

Hinke 82

01-’94

F16

Ned Boy

87

86

90

93

90

 

W. J. Berga, Terwispel

Klaaske 1360

11-’99

Storm

Lucky Leo

89

87

90

92

90

 

Schep Holsteins Fr. II, Zandhuizen

Marlinda Holst Beatrix 50

07-’04

Talent

Majesty

89

90

90

91

90

 

mts. Ton-Hoeve, Beets

Bosland Annie 127

05-’04

Aaron

Lord Lily

87

93

90

91

90

 

C. F. M. Oostvogels, Schijf

Wilhelmina 384

07-’03

Derry

James

90

92

90

90

90

 

T. van Dijk, Giessenburg

Boukje 24

04-’04

Amor

Starleader

90

86

90

90

90

 

J. en H. de Vries-Groen, Boijl

Harmtje 203

11-’97

Laurel

Felix

88

92

90

90

90

 

mts. Sloots-Dekker, Annen

De Wijde Blik Liberty

03-’04

Bond

Lord Lily

92

90

90

89

90

 

G. en H. J. Nijman, Stegeren

Wilhelmina 363

10-’01

Nobel

Lucky Leo

91

92

90

89

90

 

T. van Dijk, Giessenburg

Southl Dellia 44

12-’02

Adam

Lucky Leo

90

91

90

89

90

 

Southland Holsteins, Teteringen

Marijke 45

02-’97

Royal

Blackstar

91

92

90

88

90

 

H., R. en E. Meindertsma, Wijns

De Weiteman Dina 94

05-’04

Allen

Storm

91

91

90

88

90

 

J. E. Dekker, Vriezenveen

Gerda 15

10-’04

Bonatus

Russel

91

90

90

88

90

 

J. Swank, Nieuw-Beijerland

Bons-Holsteins Koba 168

04-’04

Terrason

Juror

90

93

90

88

90

 

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Nagel Grietje 132

06-’03

Grandprix

Archibald

90

92

90

88

90

 

G. en E. Koskamp, Breedenbroek

Bons-Holsteins Hannie 98

09-’04

Lyster

Red Marker

91

90

90

87

90

 

mts. Bons-Plooij, Ottoland

Margriet 286

09-’03

Boss Iron

K. Brok

90

93

90

87

90

 

W. de Bruin, Giessenburg

Otina 142

04-’04

Grandprix

Bernard

90

92

90

87

90

 

J. en G. Greven, Markelo

Traman Lut 8307

10-’03

Grandprix

Sierra

88

87

89

93

90

 

G. en J. Luttikhold, Rietmolen

Margriet 295

08-’04

Blackstorm

Jabot

90

88

89

92

90

 

W. de Bruin, Giessenburg

Mina 114

10-’93

Otumba

Alex 69

89

88

89

92

90

 

mts. Romme, Prinsenbeek

Gredien 25

11-’96

Cash

Aerostar

88

88

89

92

90

 

mts. Jonker, Warmenhuizen

Geesje 92

10-’04

Jesther

Cash

91

91

89

91

90

 

vof Gr. Nieuwenhuijzen, Woudenberg

Geertje 447

07-’04

Allen

Briljant

90

87

89

91

90

 

T. van Dijk, Giessenburg

Jansje 374

07-’04

Zicostar

Mtoto

89

92

89

91

90

 

fa. De Groot, Everdingen

Fokje 269

06-’03

Starleader

Storm

90

91

89

90

90

 

mts. Mulder-Ketelaar, Winsum (Gr.)

Lenie 42

10-’01

Lee

Arjan 165

90

91

89

90

90

 

mts. Kooiker, Grijpskerk

Bertha 552

07-’03

Starleader

Storm

91

90

89

89

90

 

mts. v.d. Zijpp, Terkaple

B Augusta 297

01-’03

Forever

Celsius

90

92

89

89

90

 

C. J. J. Ruijter, Burgerbrug

Evelien 2730

11-’95

Skychief

Skybuck

92

92

89

88

90

 

R. E. Oostra, Jellum

TWD Melanie 317

10-’04

Stormatic

Allen

92

92

89

88

90

 

H. en J. Tijhuis, Hooghalen

Foekje 52

01-’93

Lava

Marathon

92

91

89

88

90

 

mts. S. en P. Talsma, Warga

Corrie 478

05-’03

Stadel

Archibald

90

88

88

92

90

 

S., G., R. en B. Engelen, Grashoek

Jantje 411

08-’04

Mtoto

Inquirer

88

90

88

92

90

 

mts. Oostra-Bos, Havelte

Ockema Fine 310

07-’03

Design

Elise Cap.

89

90

88

91

90

 

mts. Schalk, Garrelsweer

Venetië 3

12-’03

Rembrandt

Emerson

88

93

88

91

90

 

J. en H. de Vries-Groen, Boijl

Geertje 375

10-’97

Laurel

Stardom

92

91

88

90

90

 

mts. Hammink, Almelo

HBC Susan 1

02-’04

Empire

Rudolph

92

90

88

90

90

 

Schep Holsteins Fr. I, Boijl

Maatje 124

07-’04

Timer

Sunny Boy

93

92

87

90

90

 

vof De Pol, Putten

Vink Kroontje 272

05-’03

Roy

Celsius

92

93

87

89

90

 

A. B. Vink, Ottoland

Ter Beek Doortje

05-’04

Boss Iron

Cash

91

90

85

93

90

 

F. J. ter Beek, Muiden